Myra, Sosyal Fayda Reklamcılığı Üzerine Uzman Bir Ajanstır.

Sosyal sorumluluk projeleri ve sivil toplum kurumlarına yönelik iletişim hizmetleri veren Myra, sosyal fayda reklamcılığı alanında uzmanlaşmıştır.

2000’li yılların başından beri sosyal fayda iletişimi alanında çalışan Myra, şirket ve markaların sosyal sorumluluk projeleri başta olmak üzere çeşitli sosyal fayda projeleri ve STK’lar için reklam, tasarım ve iletişim hizmeti verir.

Myra, sosyal fayda reklamcılığında uzmanlaşmış Avrupalı ajanslardan oluşan DNS Network’ün Türkiye’deki tek paydaşı ve temsilcisidir. Hem ulusal hem de uluslararası pek çok kurum ve şirket için hizmet üretir. (donotsmile.com)

Myra, sosyal fayda zemininde yapılan reklam ve tanıtım işlerinin “ticari reklam iletişimi”nden farkını ortaya koyabilmek amacıyla gerçekleştirilen Hemzemin Uluslararası Sosyal Fayda İletişimi Konferansı’nın da girişimcisi ve düzenleyicisidir. (hemzemin.org)

Myra, aşağıdaki alanlardaki kurumlar için sosyal reklamlar, sosyal iletişim içeriği ve kampanya stratejileri üretmektir.

1- Marka ve firmaların sosyal sorumluluk, sosyal fayda iletişimi ve kurumsal iletişim işleri

2- Sivil Toplum Kurumları

3- Eğitim sektörü (Üniversiteler, okullar, eğitim içeriği şirketleri vb.)

4- Kültür endüstrisi (Film sektörü, yayımcılar, festivaller vb.)

5- Sürdürülebilir ekonomik model ve ürünler üzerine çalışan markalar (Temiz enerji, organik gıda vb.)

Yukarıdaki çerçevede yer alan kuruluş ve şirketler Myra’dan aşağıdaki alanlarda hizmet alabilir.

1- İletişim kampanyaları için basın ilanlar, reklam filmi, kamu spotu, grafik ürünler ve görsel iletişim materyalleri benzeri yaratıcı çalışmalar

2- Stratejik iletişim danışmanlığı

3- Sosyal medya yaklaşımı, stratejisi ve takibi

4- Sosyal medya içerik üretimi ve uygulaması

5- Yayın (kitap, dergi, rapor vb.) tasarımı

6- Her türlü basılı yayın (kitap, dergi, rapor vb.) içerik üretimi ve yönetimi

 

MYRAFESTO

Myra’da yaptığımız iş, sosyal fayda reklamcılığıdır. Sosyal sorumluluk projeleri ve sivil toplum iletişimi alanlarında fikir, strateji ve tasarım üretiriz.

Myra’da yaptığımız işi iyi bilir, hizmet verdiğimiz paydaşlarımızı ve iş ortaklarımızı iyi tanırız. İşimizi samimiyetle yapar, büyük iş/küçük iş ayrımı yapmayız. İlan tasarlarken de çok mecralı kampanya üretirken de kılı kırk yararız.

Myra’da, çarpıcı fikirleri ve kaliteli tasarımları yaratmak kadar hızla gerçekleştirmenin de önemini biliriz. Diğer yandan hızlı ama fikirsiz işler üretmeyiz. Çalışanlarımızın kişisel portföyüne giremeyecek işlerin müşteri sunumlarında yeri yoktur.

Myra’da en iyi fikirler, en iyi şekilde tasarlanır ve uygulanır. Hedefimiz en iyi fikri bulmak, en iyi tasarımı yapmak ve en iyi şekilde uygulamaktır. Bulana kadar arar, memnun olana kadar tekrar tasarlarız.

Myra’da en iyi bildiğimiz şey öğrenmektir ve Myra bir “öğrenen organizasyon”dur.

Myra’da unvan sahibi olmak, daha çok sorumluluk almak, daha çok çalışmak demektir. Ekiplerimizde bilgi ve deneyimlerimize göre görev ve unvanlar alır, sorumluluk üstleniriz.

Myra’da çevresindeki dünya için endişelenip meraklanabilen, insani ve sosyal duyarlılığı gelişkin insanlar çalışır. Sosyal fayda üreten şirket, kurum ve organizasyonlara destek veririz.

Myra’da din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı yapmayız. Doğaya, tarihsel ve kültürel dokuya zarar veren veya verilmesini meşru gören tavırlardan ve eylemlerden uzak durur, daha iyi bir gelecek için çalışırız.

 

1996’dan bugüne Myra’nın yaptığı işlere Aksel Ceylan, Alaattin Ahmet Çiçek, Alev Özgüner, Alp Sayaroğlu, Alper Ak, Alper San, Angel Gözde Zaman, Ardahan Köse, Arzu Gök, Aslı Göymen, Aslı Okhan, Aslıhan Özgen, Asu Somer, Aydın Rençber, Ayla Kır, Aygül Koyun, Barış Tepe, Begüm Bozkurt, Buket Yalçın, Burcu Özgüner, Burcu Tunakan, Buse Bulut, Can Arıkan, Can Çamkır, Canan Kılıçaslan, Cansu Karatepe, Ceren Turgut, Caner Girgin, Çiğdem Özler, Çiğdem Topuz, Damla Ezer, Damla Özlüer, Deniz Ardıç, Deniz Kurşunlu, Deniz Yaver, Dilek Ural, Dinçer Şenol, Duygu Yılmaz, Ebru Dönerci, Ebru Soğukpınar, Ece Çelik, Eda Şenyurt, Elif Esma Toksoy, Elif Karlı, Elif Koçer, Emre Yurdakul, Engin Doğan, Erkut Ertürk, Ergün Kaya, Esra Savaş, Evrim Savaş, Fatih Gümüş, Fatma Karabeyin, Gamze Altınsuyu, Göksal Erkal , Gökşen Gökçer, Gülay Bayfidan, Gülderen Rençber Erbaş, Günnur Bayar Yıldız, Hakan Küçükyılmaz, Hande Sarı, Harun Yılmaz, Hasan Hamzalı, Hülya Atılgan, Hüseyin Coşgun, İlknur Çayırcık, İnanç Mısırlıoğlu, İnci Bacacı, İncilay Yılmazyurt, Kemal Urgenç, Korhan Sefa Eser, Leman Akmaca, Mahir Karaçam, Mehmet Kaya, Mehmet Kıraç, Melike Şahin, Miray Yapar, Murat Özgül, Murat Yeşil, Murtaza Kırmızıgedik, Mustafa Bıyıklıoğlu, Müge Kanbay, Nadi Oral, Necla Koni, Nergis Korkmaz, Nermin Ketenci, Nihan Bora, Nilsun Şahin, Nujin Kurhan, Nur Çakır, Nuray Moroğlu, Nurcan Aslan, Nurçin Beken, Nurhayat Arıkan, Nuriye Ergüder, Onat Güneş, Onur Bilgi, Öznur Halilcikoğlu, Pelin Eren, Pelin Turgut, Pınar Karaağaç, Pınar Özkul, Rauf Kösemen, Saliha Lüle, Seçil Hızlı, Seda Aşan, Selcen Aksel, Selçuk Akpınar, Semra Yüzgen, Senem Çelik, Serhan Baykara, Serkan Çetinkaya, Serkan Özcan, Serkan Şenoğlu, Serpil Kabataş, Sevgi Akkoyun, Sevinç Güneş, Sibel Doğan, Soner Akyel, Sondiba Doğan Dilaveroğlu, Sultan Topuz, Şerif Ali Ünal, Şadan Saygı, Şebnem Şölen, Tayfun Dursun, Teoman Fıçıcıoğlu, Tuba Mücella Kiper, Tuğrul Zengin, Tuncay Bahçıvan, Tülay Baş, Tülay Demircan, Uğur Say, Umut Çokçağlayan, Umut Pehlivanoğlu, Utku Zırığ, Yasemin Yurduşen, Yeliz Apaydın, Yiğit Gürses, Zafer Pek, Zerrin Coşkun, Zeynel Özer

Abdulah Ecirli, Ahmet Uçar, Akın Oral, Ali Ünal, Anıl Duran, Arda Tunçman, Aslıhan Özgen, Avi Haligua, Aybikem Alemdar, Aydan Çelik, Ayla Acar, Aylin Kızılgün, Aysel Kazıcı, Ayşe Berktay, Ayşe Çavdar, Ayşen Anadol, Baki Kara, Beste Doğu, Bingül Özcan, Cansu Dolaş, Cem Özmen, Ceren Ateş, Çağrı Karamemiş, Çiğdem Boru, Delal Kazıcı, Deniz Kutay Keskin, Deniz Tarı, Daniela Budisteanu, Emin Kösem, Emine Gülay, Emre Kayacık, Engin Dağtekin, Ercan Güneş, Erhan Güven, Evrim Tural, Fahriye Dinçer, Ferah Perker, Filiz Öğretmen, Göksun Yazıcı, Gülizar Parlar, Halil Ustaoğlu, Hazal Alkan, Kerem Çakmak, Kubilay Şenyiğit, Levent Bilgin, Kıvanç Küçükyılmaz, Mahqmure İleri, Melek Uçar, Mine Gündüz, Nergis Akkuş, Nihan Bora, Nurdan Hatip, Onur Salkım, Özgül Sarar, Pelin Turgut, Resul Ayaz, Sebahat Şekerci, Seren Vatandaş, Sevda Erboz, Sıla Seçgün, Simge Vurtak, Şölen Yücel, Uğur Say, Umut Pulat, Volkan Durak, Yeliz Gümüş ve Yiğit Bulut katkıda bulunmuşlardır.